fbpx

Nasza Kadra

Kurs Brainy prowadzą wykwalifikowani trenerzy

Karolina Banach

Karolina Banach

trenerka / dyrektorka Brainy Żoliborz

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na wydziale Psychologii Międzykulturowej. Magister Psychologii Organizacji i Zarządzania z London School of Economics and Political Science.

Pracowała przez ponad 6 lat w rekrutacji i Executive Search w Londynie. Następnie ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobyła dyplom z Psychologii Zachowania w Organizacji i Psychologii Zasobów Ludzkich. Po powrocie do Polski Pani Karolina zdobyła kwalifikacje trenera oraz przez 3 lata wykładała przedmioty z zakresu psychologii w języku angielskim w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Zainteresowania: neuropsychologiczny rozwój dziecka, psychologia dziecka, procesy psychologiczne lewej i prawej półkuli mózgu, inteligencja emocjonalna, integracja sensoryczna.


Karolina Bralewska

trenerka Brainy Żoliborz

Pani Karolina jest absolwentką Pedagogiki Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim. Ma ponad 6 letnie doświadczenie pracy z dziećmi.

Jest osobą bardzo ciepłą i łatwo nawiązującą kontakt z dziećmi. Pani Karolina indywidualnie podchodzi do potrzeb naszych uczniów i treningi prowadzi w formie zabawy w przyjaznej atmosferze. Ponadto umiejętnie pobudza dzieci do bardzo aktywnego udziału w zajęciach i podejmowania wyzwań m.in kreatywnego myślenia i osiągania stanu intensywnego skupienia w trakcie ćwiczeń.

Karolina Bralewska
cta-logo

TRWAJĄ ZAPISY NA KURS BRAINY, SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Akademia Rozwoju Umysłu

JESTEŚMY W 12 KRAJACH

flagi


E-mail

info@brainyzoliborz.pl


Kontakt tel.

+48 536 012 012


Biuro czynne

Pn-Pt: 10:00 - 19:00


Adres

ul. Przasnyska 9 lokal 4a, Warszawa